İyilikle Pedal Çevirsinler Diye 
İyilikle Pedal Çevirsinler Diye 

İyilikle Pedal Çevirsinler Diye 

Hayalinizdeki bisiklet ne renk? Bizim hayalimizde, yüzlerce çocuğun ilk bisikleti hep #İyilikRengi!

Etrafınızı gözlemleyin… Bisiklet sezonu açıldı değil mi? Mahallede bisikleti olan çocuklar ona keyifle binerken olmayan arkadaşları bisikletin yanından onlarla birlikte koşuyor… Biz de istedik ki bisikletsizlik yüzünden koşan olmasın, hep birlikte bisiklet yarışı yapsınlar!

Bisikletlerinin rengi de, #İyilikRengi olsun! 💝
Amacımız sadece çocuklarımıza kıyafet gıda desteği sağlamak değil. Bizim büyük amaçlarımızdan biri de onların sosyalleşmesine destek olmak. Bu yüzden bu proje bizler için çok önemli!

Burada güvenlik de çok çok önemli bir nokta tabii ki. Nasıl ki soba aldığımızda sobayı kendi ellerimizle kurmadan kontrolünü yapmadan evden çıkmadıysak, şimdi de bisikletleri kapıdan bırakıp çıkmayacağız inşallah!

Zamanımız ve enerjimiz yettiğince ilk defa bisikleti olacak olan çocuklarımıza destek olacağız inşallah! Bu noktada da birlikteliğimize çok çok çok ihtiyaç var!
Teslim etkinliğimizi de sizlerle birlikte yapmayı, hatta sadece parayı vermenizi değil de imkanınız varsa alınmasına destek olduğunuz bisiklet ile kavuşan güzel çocuklarımızın yüzünü, fotoğraflardan değil yanıbaşlarından; sevinç çığlıklarını videolardan değil karşılarından duymanızı istiyoruz!

Aramızda öğrencilerimiz de çok, bu yüzden direkt 250 ₺ vermek zorunda değilsiniz. Siz ne kadar verebilirseniz o bizim için kafidir, çok çok çok değerlidir! Unutmayın! 💝

Ayrıca ben maddi destek değil manevi desteğe geliyorum diyorsanız da, lütfen, buyrun. Sizi bekliyoruuuzzzzz!

Destek için açıklamaya “Bisiklet” yazıp göndermeniz yeterli.


Kuveyttürk Mercan Şubesi
Hesap adı: İyilik Rengi Derneği
Iban: TR500020500009511127100010
Vergi No: 4830693202

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X