Çocuk Kumanyası 
Çocuk Kumanyası 

Çocuk Kumanyası 

Kumanyalara yeni bir bakış açısı getirmeye devam ediyoruzz!
.
“Yediğinden yedir” diyerek alışılmışın dışında leziz ve yararlı yiyeceklerin olduğu Ramazan Kumanyasından sonra, sırada çocuklarımız var!
.
Kocaman kumanyadan bulgur pirinç çıkmasına alışan, “acaba bana çikolata var mıdır, oyuncak çıkar mı acaba bundan?” diye düşünen çocuklara müjde olmaya ne dersiniz?
.
İşte biz böyle hisseden çocukları unutmadııık ve geçen yıl yaptığımız gibi yine onlara özel kumanya hazırlamaya karar verdik.
.
Abur cubur ve oyuncaklardan olaşan güzeeel bir kutuya hangi çocuk hayır diyebilir? 😍
.
Her akşam işten eve gelen babanın elinde çikolata veya oyuncak gören çocuklar değil bizimkiler, onlar çok nadir çikolata yerler, oyuncakları tencere tava veya karton kutular olur genelde.
.
Çünkü bunlardan çok daha önemli ihtiyaçları vardır.
.
Biz de şimdi onlara o nadir anlardan birini yaşatalım diyoruz! Çok çikolataya boğmayacağız çocuklarııı endişelenmeyin, gerekirse oyuncak ağırlıklı olur kolilerimiz, maksat küçüklerimize de bir Ramazan sürprizimiz olsun, bu ayı güzel hatırlasınlar. 🤗
.
Çocuklarımız büyüyünce Ramazan dendiğinde akıllarına bu küçük kumanyaları da gelsin, tebessüm etsinler.
.
“Abur cubur” olayı sizi biraz korkutabilir, en sağlıklılarından seçmeye çalışacağız ve koliyi oyuncak ağırlıklı da yapmaya özen göstereceğiz inşallah merak etmeyin. 😁
.
Bu arada, “Yediğinden Yedir” projesinin hala devam ettiğini hatırlatmış olalım. 🙌🏻
.
Desteklerinizi bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X